25 sierpnia 2010

Wschodzące gwiazdy :)

Zbliżająca się nieuchronnie szkoła trochę mnie przybiła i totalnie nic mi się nie chce. Muszę się ogarnąć, bo póki co nie mam ochoty nawet robić zdjęć. Ale przynajmniej fotograficzne nowinki śledzę nadal regularnie. Ale to może z przyzwyczajenia :)
Więc żeby nie wygladało, że blog obumarł - zapraszam Was gorąco do odwiedzenia tej strony, gdzie możecie znaleźć laureatów interesującego konkursu zorganizowanego jedną z ważniesjzych galerii Theprintspace Gallery wraz z znanym Wam pewnie Flickrem. Konkurs miał na celu wyłonienie wschodzących gwiazd fotografii i teraz ich dokonania będzie można obejrzeć w Theprintspace Gallery w Londynie (dla ścisłości - 2 września o 19 wernisaż wystawy :) no i oczywiście na wymienionej wyżej stronie i... na moim blogu. Wybrałam Wam parę, w moim odbiorze, najlepszych, więc zapraszam Was do obejrzenia :)

EN: School is cooming and I'm in bad mood, so today only few words about photo contest organised by Theprintspace Gallery and Flickr.
This photo contest had to find new stars of photography and now their photos will be in Theprintspace Gallery in London, they are on this page and... on my blog. I've choosen the best, in my opinion :)Brak komentarzy: