4 października 2010

Wielki Konkurs Fotograficzny National Geographic rozstrzygnięty!

6 Wielki Konkurs Fotograficzny National Geographic ma już swoich zwycięzców. Zdjęcia są rzeczywiście dobre i to nie tylko pod względem technicznym i kompozycyjnym, ale także tematycznym i... emocjonalnym. Osobiście najbardziej polubiłam zdjęcie, które zajęło I miejsce w kategorii "Ludzie". Zdjęcie jest autorstwa Izabeli Peren Hariette i nosi tytuł "Ninas". Sama autorka tak opowiada o jego historii:
Czerwiec 2009 r., miejscowość Boca de Yumuri niedaleko Baracoa na Kubie. Po występie grupa gościnnie koncertujących tu muzyków kubańskich wraz ze znajomymi (wśród których znalazłam się i ja) zasiadła w barze przy plaży, beztrosko bawiąc się, grając i śpiewając. Przyciągnęło to do nas miejscową dzieciarnię. Dwie dziewczynki bez śladu onieśmielenia dosiadły się do naszego stolika, słuchając muzyki i komentując między sobą poczynania artystów i ich znajomych obcokrajowców

Więcej zdjęć właśnie tu :)

EN: There are results of Great Photo Contest National Geographic yet. Here are all photos. I like the most the photo above, that was taken by Izabela Peren Hariette and it is called "Ninas". It was taken in Boca de Yumuri, on Cuba.

PS: Jak dobrze pójdzie w najbliższym czasie czekają mnie dwie bardzo ciekawe sesje. Trzymajcie kciuki :)

Brak komentarzy: